Люди Фото

У Франківську влаштували мистецьку барикаду в пам‘ять про героїв Небесної сотні (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Івано-Франківську, 20 лютого, на Вічевому майдані відбулась реконструкція барикад майдану Незалежності під час Революції гідності та вшанування героїв Небесної Сотні.

На майдані показали художньо-документальні фільми “Майдан змін” та “День провокатора”. Також присутнім нагадали історію та хронологію подій тих днів, пише “Репортер“.

На Вічевому майдані створили декорації, якій створювали атмосферу революції: шини, вогонь в бочках, щити, прапор і молоді студенти, які стоять навколо. До організації долучились “Національний корпус”, всеукраїнська кампанія “Пам’ять нації”, департамент соцполітики  міської ради, нацдружини та студенти Прикарпатського національного університету.

«Про такі події важливо пам’ятати. Адже ми бачимо, що відбувається через 6 років. Події забуваються. Люди поклали свої тіла під кулями, щоб наше майбутнє, було кращим. Їхній внесок в історію важко переоцінити. В Україні завжди були герої, як тоді, так і зараз, тому ми організували такий захід — щоб люди пам’ятали», — говорить Лев Давибіда, керівник місцевого осередку “Пам’ять нації”.

Варто згадати, що 20 лютого — День героїв Небесної сотні, тож Мистецьку барикаду присвятили в першу чергу пам’яті людей, які загинули під час революції Гідності.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.