Люди Соціум

У Франківську 10 жінок разом з ПРОМІС розвиватимуть власні стартапи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Програма акселерації підтримує жіночі стартапи у дизайні, виробництві кіно- та відеопродукції, декоративному прикладному мистецтві, моді, образотворчому і сценічному мистецтві, візуальному мистецтві, музиці, перформативному мистецтві, ремеслі, фестивальному менеджменті, фотографію, ІТ-рішенняї для культурних/креативних ініціатив.

До команди 2019 року увійшло 10 мешканок міста Івано-Франківська, пише “Репортер“.

Цього року підримку Вкселератора стратапів отримають:

1) Ганущак Лілія – ідея виробництва та пошиття текстильних та в’язаних іграшок для дітей «Радостинки»;
2) Бартків Наталія – ідея фешн-дизайн фестивалю «Край-КА»;
3) Дейчаківська Софія – стартап сервісного медіа про життя у Івано-Франківську – міський онлайн-журнал «Куфер»;
4) Запухляк Ольга – стартап з розробки, виробництва та продажу яскравих диванних подушок та кухонного текстилю;
5) Пальчак Наталія – стартап крафтового виробництва «Станіславська сироварня»;
6) Дарвай Ірина – стартап школи креативності для всіх «Academia NOVA»;
7) Черкашина Тетяна – ідея створення підприємства з виготовлення в’язаних виробів ручної роботи й машинної в’язки;
8) Марій Наталія (Мілена Вітровська) – стартап з виготовлення речей з авторськими принтами;
9) Чорній Сніжана – ідея студії ручного розпису дерев’яних скриньок та рахв в техніці pint-to-point, малювання мандал та проведення майстер-класів з крапкового розпису;
10) Конник Лариса – стартап виготовлення косметичних екопродуктів на основі високоякісних матеріалів та майстер-класи з вироблення продукції для дорослих і дітей.

Учасницям програми обіцяють стажування у наставниць – лідерок бізнесів у креативних індустріях, що здобули успіх та визнання у своїх галузях, зустрічі та мережування з талановитими людьми – іншими учасницями програми акселерації та жінками-лідерами у креативних галузях. Також вони матимуть змогу використовувати сучасне обладнання в майстерні-студії акселератора, презентувати власні проекти перед майбутніми інвесторами та бізнес-партнерами, отримають просування на ринку та професійне навчання для побудови / розвитку успішного бізнесу.

Участі у програмі можуть брати жінки віком від 18 років, які започатковують або є лідерками стартапів та мають намір реалізувати бізнес-ідеї у зазначених вище креативних індустріях.

Умовою участі є реєстрація місця проживання чи державна реєстрація підприємницької діяльності у Франківську чи на території міської ради. Державна реєстрація підприємця має бути здійснена не раніше, ніж за три роки до дня початку конкурсного відбору.

Програма акселерації-2019 стала можливою завдяки фінансуванню Уряду Канади через Фонд підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), що впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.