Люди

Франківські рятувальники побували в Румунії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З 11 по 13 вересня делегація Управління ДСНС України в Івано-Франківській області перебувала з візитом в місті Бая-Маре Марамурешського повіту Румунії, повідомляє прес-служба ДСНС в Івано-Франківській області. Зустріч відбулася в рамках підписання протоколу про співпрацю між Прикарпатськими рятувальниками та Інспекторатом з Ургентних питань Марамурешського повіту.

Українська делегація зустрілася з головою Марамурешського повіту Замфіром Чічеу та керівництвом Інспекторату з Ургентних питань. Було представлено проект  в рамках транскордонного співробітництва щодо будівництва у Бая-Маре та в Івано-Франківську Центрів спостереження кордону та координації дій в надзвичайних ситуаціях вартістю 3.400.000 євро. Реалізація проекту дозволить рятувальним службам обох країн оперативно реагувати на надзвичайні ситуації, обмінюватись необхідної інформацією та при необхідності залучати сили і засоби сусідньої країни.

Також працівники Управління відвідали одну з пожежних частин, де ознайомилися з організацією служби, побуту та матеріально-технічним обладнанням, прийняли участь в заходах, присвячених відзначенню Дня пожежника в Румунії. Вони привітали румунських колег від імені начальника Управління ДСНС України в області полковника служби цивільного захисту Володимира Чернецького та всіх прикарпатських рятувальників і вручили пам’ятні сувеніри.

Write A Comment