Люди Розваги

Франківців скликають на коляду-карнавал “Привіт! Ісус!” 

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
12 січня на Promprylad.Renovation спочатку співатимуть колядники зі Школи вертепу від освітнього простору “Дрібнота”. А  їх коляду продовжить вже традиційний карнавал “Привіт, Ісус!”.

О 16:30 на славу Божу і людям на радість співативуть діти-янголи. А з 17:00 Ярема Стецик влаштує гучну коляду «Привіт, Ісус» з традиційними піснями і смаком рок-н-ролу, пише “Репортер“.

У Франківську вже третій рік поспіль «Дрібнота» організовує зимовий «Добрий табір» – школу вертепу та українських різдвяних традицій. Діти від 6 до 10 років створюють різдвяну виставу, а зібрані від виступів кошти передають на благодійні цілі.

Минулого року наколядовані 11 тис грн передали на потреби Яблунівської школи-інтернату. Цього ж разу планують напов­нити стипендійний фонд для навчальних програм «Дрібноти».

“Цього разу на наш карнавал приїде чарівна Лілія Кувалдіна, яка останніми роками чарівно співає в “Брати Гадюкіни” і Мирослав Кувалдін, який є в групі The ВЙО, – розповідає Ярема Стецик про коляду-карнавал “Привіт! Ісус!” . 12 числа буде прекрасна нагода пройтись на повну каатушку карнавалом – колядою власне з цими прекрасними людьми і з вами прекрасними. Ви і створите цю вартість, як завжди”.

За словами Стецика, головне, аби «газ був у серці і в горлянках», тоді й привітання народженого Ісуса буде щирим і гучним. Такої коляди ви ще точно не мали.

Читайте також: Франківськ гуляє до Йордана: куди піти, щоб врятувати шлунок (ПРОГРАМА)
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.