Люди

Фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» покажуть на фестивалі у Швейцарії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
10-11 квітня на фестивалі Visions Du Reel у Швейцарії покажуть світову прем’єру «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго».

Фільм відібрали до конкурсу одного найпрестижніших документальних фестивалів Європи, де він змагатиметься за приз 10000 швейцарських франків. Головним гостем цьогорічного Visions Du Reel буде культовий Вернер Херцоґ з ретроспективою.

«Це найтриваліший, наймасштабніший і найскладніший проект у мому житті. Я ще ніколи так довго, так сильно, так важко ні над чим не працювала. Та що там я – у нас тут цілий народний хор героїв і героїнь Теплокомуненерго. На цьому проекті всі помилялись і вчились. Він виявився значно абмітнішим, ніж ми собі уявляли. Ніхто не знав і не знала, у що встрягає – ні творча група, ні герої, ні наші близькі. Але хто не ризикує, той не п’є шампанського!, – пише режисерка фільму Надія Парфан.

До теми Фільм «Спіпає Івано-Франківськтеплокомуненерго» їде на міжнародний фестиваль до Італії

Після трирічного марафону роботи Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго взяли у конкурс швейцарського кінофестивалю Visions Du Reel. Кажуть, це чи не останній кураторський фестиваль, де поважають авторське бачення і оберігають кіно від кон’юнктури.

Проект цієї картини став одним із переможців 10 конкурсного відбору Держкіно. Сума державної фінансової підтримки становила 1 млн 69 тис грн, при загальній вартості виробництва – 1 млн 169 тис грн.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.