Гроші

Франківські патрульні поскаржились на керівника, бо той змушує їх мити машини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Поліцейські управління патрульної поліції Івано-Франківської області самі миють службові автомобілі. Водночас їхнє управління закуповує послуги мийки й чистки машин.

Через це вони звернулися з рапортом у Київ до начальника Департаменту патрульної поліції України Євгенія Жукова. Та наразі безрезультатно. А патрульні, які поставили підписи під рапортом, тепер скаржаться на тиск, повідомляє Слідство.Інфо.

Упродовж двох років патрульні Івано-Франківщини кожної нічної зміни власноруч миють машини на території управління. Натомість керівник управління Олег Костенко відповів журналістам, що договори на мийку машин є, але «не показуються перед особовим складом». Розповідати більше він відмовився.

Управління патрульної поліції Івано-Франківської області закуповує послуги мийки та чистки салонів службових автомобілів у приватного підприємця Володимира Тучака.

Тендер по хімчистці салонів патрульних автомобілів проходив у 2017 році, вартість послуг — 31 тис грн. А торік підприємець Тучак повинен був надати такі послуги управлінню поліції на 81 тис грн. Також у 2017 році підприємець Тучак брав участь у торгах з шиномонтажу для патрульних. Вартість договору — 22 тис грн. Та виграв тендер на 245 тис грн на технічне обслуговування патрульних машин. У телефонній розмові з журналістами Володимир Тучак це підтвердив — послуги поліцейським надають у Toyota-центрі «Класик-Авто», там є і вся бухгалтерія щодо виконання тендерів.

Зрештою івано-франківські патрульні поскаржилися на свого керівника Олега Костенка, звернувшись до головного патрульного України Євгенія Жукова. Під рапортом підписалося 44 поліцейських. Вони не знали про закуплені послуги мийки й хімчистки автомобілів, тому робили це самотужки. Ба більше, у 2015 році згідно з рапортом поліцейських, для чистки салонів патрульних автівок кожен з них навіть здав кошти на покупку пилососа Karcher. Патрульні заявляють, що жодну службову машину жодного разу не мили на мийці.

Однак рапорт патрульних керівник Жуков повернув в Івано-Франківськ. В Департаменті патрульної поліції України повідомили, що наразі «триває перевірка». А поки поліцейські, які поставили підписи під рапортом, скаржаться на тиск: їм перешкоджають просуватися по службі, переводять на нижчі посади та не виплачують премії.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.