Гроші

Чим здивує нерухомість у Франківську: підсумки та прогнози

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Минулий рік став плідним на ринку первинної нерухомості Івано-Франківська – кількість укладених угод зросла на понад 20 %, зазначають девелопери. Лідерами продажів стали квартири економ- та комфорт-класу площею до 70 квадратних метрів. Близько 80 % продажів становили одно- та двокімнатні помешкання у приміських районах.

У комерційній сфері найпопулярнішою була нерухомість для закладів торгівлі. Аналітичний центр будівельної компанії «Благо» поділився прогнозами на 2019 рік.

У першому півріччі збережеться тенденція до зростання вартості квадратних метрів на 10-12 %, різких стрибків у ціні не прогнозується. Активний попит на нерухомість припаде на весняний період.

У зв’язку з президентськими виборами деякі інвестори не поспішають з придбанням нерухомості. Втім, аналітики стверджують, що зволікати з купівлею не варто, оскільки обвалу цін не буде, житло з кожним роком дорожчає. Якщо курс долара наблизиться до 29,1, то можна виграти на різниці, оскільки більшість забудовників фіксує ціну у гривні.

Збільшення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати українців допоможуть стабілізувати економічну ситуацію в країні та пожвавити ринок нерухомості. Державні програми сприяння малозабезпеченим сім’ям у придбанні житла, а також програми безвідсоткового розтермінування виплат від забудовників сприятимуть наповненню інвестицій у первинну нерухомість. ку, а програми обміну trade in, що набирають популярності на Прикарпатті, дозволять власникам старих апартаментів вигідно обміняти їх на нову квартиру без переплат та ризиків.

Придбання нерухомості залишається надійним джерелом збереження капіталу, особливо в кризовий період, тому ріелтори та забудовники налаштовані оптимістично. Вони прогнозують стабільний попит та процвітання ринку нерухомості у 2019 році.

Купити квартиру в Івано-Франківську можна в ЖК Паркова Алея, Comfort Park, Manhattan, містечко «Соборне», елітні апартаменти – у ЖК Parus, котеджі – у Franko River Clab від будівельної компанії «Благо».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.