Світ

Бездомний програміст почав роздавати резюме і отримав 200 запрошень на роботу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
26-річний Девід Казарез випустився із Техаського університету у 2014 році.

Після закінчення навчання він влаштувався на роботу в американський автомобільний концерн, пише The Daily Mail. Згодом вирішив переїхати у Кремнієву долину, щоб там запустити власну справу. Та стартап провалився, і тоді розробнику довелося переїхати у старий фургон Ford, пише УП.

Фото з Facebook

Потім Касарез продав автомобіль, щоб розплатитися з боргами, і оселився в одному з парків Каліфорнії.

У липні він надрукував кілька копій свого резюме і роздавав його перехожим на вулиці, тримаючи у руках табличку “Бездомний. Голодую заради успіху. Візьміть моє резюме“. Його помітила жінка Жасмін Скофілд, яка проїжджала поряд. Вона зупинилася і записала Девіда, чи можна його сфотографувати.

Фотографію хлопця Жасмін виставила на своїй сторінці у Twitter і написала:

Сьогодні я побачила молодого бездомного чоловіка, який просив не грошей, а взяти його резюме. Будь ласка, поширте, щоб ми могли допомогти Девіду“.

 

Переглянути зображення у ТвіттеріПереглянути зображення у Твіттері

FullMakeup Alchemist@jaysc0

Today I saw this young homeless man asking for people to take a resume rather than asking for money. If anyone in the Silicon Valley could help him out, that would be amazing. Please RT so we can help David out!

Вже на наступний день пост поширило більше 50 тисяч людей. Протягом вихідних 26-річний чоловік отримав понад 200 пропозицій про роботу, включаючи такі компанії, як Netflix, Google та LinkedIn. Казарес каже, що така підтримка вселила в нього надію після того, як майже всі варіанти закінчилися.

Він не розповів, що робитиме з усіма запрошеннями, але сказав, що поки що знову піде спати на лавці в парку.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.