Спорт Фото

Франківчанка Тетяна Петрова вперше в історії України виступить у могулі на Олімпіаді

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вже завтра, 9 лютого, о 09.40 за корейським часом, стартує кваліфікаційне змагання з могулу. Вперше в історії України з цієї дисципліни виступатиме наша спортсменка – франківчанка Тетяна Петрова.

Могул – це дисципліна фрістайлу, змагання зі спуску з гори на лижах спеціальною горбистою трасою, що має нахил 27 градусів, із виконанням акробатичних стрибків.

Старший тренер збірної України з могулу та особистий тренер Тетяни Петрової СергійЧХмель, розповів «Репортеру», що в Кореї вони тренуються вже тиждень. За цей час провели чотири тренувальних дні на трасі.

«В принципі, все вдається, – говорить Сергій Чмель. – Тетяна вже трохи втомилася. Сьогодні ми працювали по скороченій програмі потренувалися, аби було більше часу їй на відновлення».

До теми: Франківчанка Тетяна Петрова представлятиме Україну на Олімпіаді-2018 в Кореї

Тренер додає, що атмосфера серед спортсменів дружелюбна. «Це заочний вид спорту, тут немає контактної боротьби, – говорить він. – Кожен бореться сам з собою, з трасою, зі своїми емоціями. Відчувається, що ближче до старту – більше хвилювань в Тетяни, в суперників».

Щодо суперників, то дуже сильні країни – Канада, США, Казахстан. Також, в останні роки, каже Хмель. досить непогано виступає Японія та Китай.

«Спершу нашим головним завданням було потрапити на Олімпіаду. Зараз – потрапити у фінал, де змагатимуться 20 кращих спортсменів, – говорить Сергій Чмель. – Якщо потрапимо у 20-ку – це буде успіх. Будемо старатися».

Бажаємо успіху нашим!

Сам фінал відбудеться 11 лютого о 19.30 за корейським часом.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.