Дмитро із позивним “Доля” – інженер роти ударних безпілотних авіаційних комплексів “Тайстра” 10-ї ОГШБр “Едельвейс”. На війну пішов добровольцем: спочатку у березні 2022 року “штурмував” ТЦК, та його не взяли, а через пів року, у липні, таки добився служби у ЗСУ – став піхотинцем.
Отримав важке поранення, та після тривалої реабілітації та статусу “обмежено придатний” знову повернувся на службу. Про власний досвід, технології, інженерію та, звісно, FPV-дрони, – у новому відео з серії інтерв’ю із бійцями 10-ї ОГШБ, яку запустив Фонд підтримки гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”.
Я розумів куди іду, що буде. Так – це важко і страшно. Але в піхоті не всі люди помирають, не кладуть роти пачками,- каже Дмитро.
Після важкого поранення та після 3 місяців лікування і тривалої реабілітації та статусу “обмежено придатний”, він знову повернувся на службу в роту ударних безпілотних авіаційних комплексів “Тайстра”.
Читайте також: Зачіска для поранених. Марта Когуч майже два роки стриже військових у франківській лікарні
На дронах завʼязана вся робота підрозділу. Це сильна зброя яка може приносити за маленькі гроші велику корист. Навіть трьома дронами можна зупинити штурм, якщо оператор знає, що робить. Дрон навіть семидюймовий доволі небезпечна штука. FPV – це дуже точна зброя, яка дає більше варіативності на полі бою, – каже військовий.
Comments are closed.