Війна

Резніков назвав три сценарії завершення війни

Google+PinterestLinkedInTumblr

Міністр оборони Олексій Резніков назвав три можливі сценарії завершення війни з Росією серед яких розвал РФ, перемога України на полі бою, та черговий нібито “жест доброї волі РФ”. Про це він сказав на конференції Forbes Ukraine, повідомляє Репортер з посиланням на УП.

Резніков назвав три сценарії завершення війни

Перший сценарій буде приблизно такий самий, як і good will, “добра воля” росіян, яку було оголошено, коли вони втекли з Київщини, Чернігівщини, Сумщини та острова Зміїний, – каже Резніков. – Відповідно, я думаю, що він буде розбитий на кілька ланцюжків. Спочатку ми вийдемо з вами на позиції до 24 лютого поточного року, далі будуть якісь розмови щодо статусу окупованого раніше Донецька, Луганська та Криму, але за столом із нашими потужними партнерами.

За словами Резнікова, “Мінська-3” точно не буде.

Та й якихось капітуляційних домовленостей не буде: “З дулом біля скроні ніхто не вестиме переговори”.

Варіант другий – поступово ми перемелюватимемо Збройні сили РФ, тому що це насправді війна ресурсу на ресурс. У них більше людей, території, танків, літаків і т.д., але все несучасне, все давнє, і вони сьогодні використовують принцип м’ясорубки.

За словами міністра, другий варіант перемоги не настільки швидкий: “До кінця цього року, можливо, із захопленням початку нового року”.

Третій – драматичніший для РФ, це розвал РФ, це парад суверенітетів на кілька різних суб’єктів: Татарстан, Башкирстан, на Сході і т.д. Ми це з вами точно при нашому житті побачимо, але це трохи тривала історія.

Читайте: Удар для Кремля. Україна цілком може атакувати Керченський міст – генерал Брідлав

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.