Війна

Нардеп Бондар спростував власні слова про зупинку Калуської ТЕЦ

Google+PinterestLinkedInTumblr
Народний депутат від ЄС Михайло Бондар 2 вересня заявив, що Калуська ТЕЦ зупинилися через нестачу вугілля. Проте через декілька годин він спростував власні слова.

Про це він повідомив на власній facebook-сторінці, передає Репортер.

“Перетелефонував мені керівник цього підприємства Соловій Сергій Володимирович, та пояснив ситуацію. Так є проблеми.. була затримка вагонів, але вугілля потроху накопичується, і в опалювальний сезон увійдуть нормально. Ситауція нормалізується може і не так швидко як того хотілось би. Але підприємство докладає максимум зусиль, щоб все виправити. Дякую, пане Сергію за швидку реакцію і розуміння. Будемо тримати на конторлі це питання”, – написав він.
Пресслужба Калуської ТЕЦ також спростовує інформацію про зупинку. На сайті підприємства з’явилося повідомлення про те, що станція “здійснює виробництво власної продукції та відпуск її контрагентам у межах діючих договірних відносин“.  А окремі ускладнення з доставкою вугілля були зумовленні  наслідками залізничної аварії поблизу станції Глинна-Наварія Львівської залізниці, яка сталася 26 серпня.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.