Війна

На війні загинув Герой України з Прикарпаття Дмитро Коцюбайло «Да Вінчі»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 7 березня, в бою загинув «Да Вінчі», Герой України Дмитро Коцюбайло – комбат 67 окремої механізованої бригади. Про це повідомив президент Володимир Зеленський, пише Репортер.

Коцюбайло, війна

Да Вінчі загинув у бою під Бахмутом.

Він із 2014 року захищав нашу незалежність, гідність нашого народу. Один із наймолодших Героїв України. Один із тих, чия особиста історія, характер, сміливість навіки стали історією, характером і сміливістю України. Уже понад девʼять років українські герої в жорстоких боях за державу виборюють майбутнє для України. Спокій і відносна безпека в тилових містах – це їхній подвиг. Наша впевненість у перемозі України – це їхня стійкість і сила, – сказав Зеленський.

Читайте також: Вони загинули за Україну. Старший солдат Дмитро Кіндрат

67 бригадо, воїни, слава вашій хоробрості! Усі українці, хто бʼється за Бахмут, слава вашому героїзму! Дякую всім воїнам, чия стійкість і наполегливість знищують армію окупанта на Донбасі! Вічна памʼять усім, хто віддав життя за Україну! – додав президент.

Дмитро Коцюбайло народився 1 листопада 1995 року в селі Задністрянське Галицького району Івано-Франківської області.

Середню освіту здобув у Бовшівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Далі продовжив навчання у художньому ліцеї в Івано-Франківську.

Читайте: “Вірте в ЗСУ та добровольців!”, – прикарпатець Дмитро Коцюбайло (Да Вінчі)

Був активним учасником подій на Майдані. З початком російської окупації частини території України Дмитро відбув на військовий вишкіл у центр «Десна», що на Чернігівщині. Після навчання в числі перших поїхав на фронт.

Читайте: Дмитро Коцюбайло (Да Вінчі): “Іноді треба просто встати й зробити. Встати і піти вбивати ворогів”

З 2014 року провів сім місяців на бойових позиціях з оборони Донецького аеропорту й прилеглого селища Піски. П’ять місяців – безвиїзно. У боях отримав тяжкі поранення. З 2015 року – командир першої окремої штурмової роти ДУК «ПС». За його плечима – бої на Савур-Могилі, в Пісках, шахті Бутовка, Старогнатівці, Білокам’янці, Красногорівці.

У 2021 році Володимир Зеленський присвоїв Дмитрові звання Герой України та вручив орден «Золота Зірка».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.