Війна

На війні загинули Володимир Волошинович, Михайло Николаїв та Сергій Новіков

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 16 лютого, стало відомо про загибель на війні ще трьох бійців з Франківщини. Це Володимир Волошинович з Рожнятова, Михайло Николаїв з Печеніжинської громади та Сергій Новіков з Долини.

Про це повідомляють місцеві органи влади, пише Репортер.

Волошинович

Володимир Волошинович

У бою з московським ворогом загинув житель смт. Рожнятів Волошинович Володимир Степанович, 1967р.н.

Бракує слів, щоб передати жалобу. Непоправна втрата і невимовна туга для всіх, хто знав захисника, – повідомляє Рожнятівська селищна раді.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Героя, який мужньо боронив українську землю від російських окупантів і віддав своє життя за наше майбутнє.

 

Михайло Николаїв

Зловіща тінь війни знову сягнула Печеніжинської громади.

Ми втратили ще одного патріота, захисника, воїна, обірвалося ще одне молоде життя. Захищаючи Україну від окупантів на Донеччині загинув військовослужбовець із села Малий Ключів, – повідомляють в громаді.

Михайло Николаїв, 1991 р. н., 25 лютого 2022 року призваний на військову службу, був стрільцем 1 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти. Став в ряди воїнів, щоб дати відсіч російській орді, мужньо та самовіддано боронив українську землю. Загинув 6 лютого в бою з російськими окупантами поблизу населеного пункту Павлівка Донецької області. В результаті ворожих штурмових дій отримав вогнепально-осколкові поранення не сумісні з життям.

Висловляємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна. Світлий спомин про Героя стане сильнішим за смерть та назавжди залишиться у нашій пам’яті.

 

Сергій Новіков

У бою з російськими окупантами загинув матрос Сергій Новіков.

Знову й знову окроплюється кров’ю Героїв рідна земля. Та не вмирає їх мрія, їхня надія і їхнє буття. Це Україна, – свята і чиста, як сльоза… Батьківщина буде завжди, як і пам’ять про них, тих Героїв, що віддали найцінніше – своє життя, повідомила очільниця Калуської РДА Жанна Табанець.

Мешканець Долини Новіков Сергій Володимирович, 1973 р. н. Призваний по загальній мобілізації 11 березня 2022 року.

Матрос Сергій Новіков служив водієм автомобільного відділення підвозу боєприпасів мінометного взводу мінометної батареї батальйону морської піхоти.

14 лютого Сергій Новіков загинув у населеному пункті Мар’їнка Покровського району Донецької області. Під час виконання бойового завдання отримав поранення, несумісні з життям.

Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким, друзям і побратимам нашого захисника. Пам’ять про матроса Сергія Новікова завжди житиме у наших серцях та прийдешніх поколінь. Вічна пам’ять і Слава!..

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.