Війна

На війні загинули ще двоє бійців з Прикарпаття

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Запорізькій області загинув військовослужбовець із села Перевозець Войнилівської громади на Калущині, Іван Вінтонович.

Бійцю був 41 рік. Про це на Facebook-сторінці повідомила голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець, пише Репортер.

На війні загинули ще двоє бійців з Прикарпаття

Іван Вінтонович пішов захищати Україну від російських окупантів з перших днів війни, 27 лютого 2022 року. Служив у ЗСУ стрільцем стрілецької роти.

Загинув боєць у вівторок, 13 вересня.

13 вересня загинув під час вогневого контакту з противником при відсічі збройної агресії рашистів у Запорізькій області. Смерть воїна пов’язана з виконанням військових обов’язків”, — пише Жанна Табанець.

Також на Донеччині загинув 38-річний військовослужбовець з Прикарпаття Василь Куцій. У війську боєць прослужив приблизно три місяці. Про це пише Суспільне з посиланням на подругу захисника Ліза Сончак.

Військовий родом із села Дубівці, біля Галича. Проте жив та працював у Івано-Франківську. Василь Куцій у 2007 році був переможцем фестивалю “Червона Рута” у номінації “Танцювальна музика”. Також брав участь у багатьох пісенних конкурсах.

За Василя сказати, що він просто добра людина, — це нічого не сказати. Це насамперед — Козак з великої букви. Завжди говорив, що він — козак. Василь дуже любив перечитувати “Кобзаря”. Його знає багато наших франківців як Василя “V.Z.K”. Він — наша легенда. Залишався з усмішкою на обличчі й жартував до останнього дня, — пригадує Ліза Сончак.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.