Війна

На війні загинули прикарпатці Віктор Іванов та Анатолій Маюк

Google+PinterestLinkedInTumblr

У неділю, 16 жовтня, стало відомо про загибель в зоні бойових дій двох військових з Франківщини – Віктора Іванова та Анатолія Маюка. 

Про смерті повідомляють знайомі та органи місцевої влади, пише Репортер.

Віктор Іванов

війна, загиблі, Іванов, Франківськ, Криворівня, 10 бригада

14 жовтня на війні загинув Віктор Іванов з Криворівні Верховинського району. Про загибель воїна повідомив староста села Дмитро Ілійчук.

44-річний Віктор Іванов був бійцем 10 окремої гірсько-штурмової бригади, загинув у бою під Бахмутом.

 

Анатолій Маюк

війна, загиблі, Маюк, Франківськ

Сьогодні зранку надійшла сумна звістка про загибель українського воїна, жителя м. Івано-Франківська Маюка Анатолія Миколайовича, – повідомив товариш загиблого, викладач франківського університету УКД Oleksandr Zagurskyy.

Завершивши кар’єру тренера із силових єдиноборств у різних силових структурах й ЗСУ, Маюк Анатолій вийшов на пенсію. Тренуючи спецпризначенців, він став позаштатним масажистом вояків. А вже на пенсії здобув освіту й державного зразка профільний сертифікат з лікувального й спортивного масажу — щоби чинуші від спорту не діставали. Відкрив власний приватний кабінет, обійшовши перед тим для навчання відомих і невідомих загалу народних цілителів.

Будучи на передовій, життєвим кредом Анатолія було: “Хребет на місце ставлю, виправляю защемлені нерви та м’язи, прибираю неврози тощо. Справляюся із наслідками контузій при хронічних головних болях, стресовими фізіологічними розладами — усього не перерахуєш. Але — коли в мене на те є час. Бо головне для мене — бити окупантів…”

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.