Війна

На війні загинули прикарпатці Любомир Фудаль, Андрій Батура та Юрій Прокоп’юк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На війні загинули бійці з коломийської громади – Любомир Фудаль та Андрій Батура. Також підтвердили загибель військового з Косівщини Юрій Прокоп’юка.

Про це повідомляють місцеві органи влади, пише Репортер.

Фудаль

Скорботна звістка надійшла до громади. Сьогодні сповістили про втрату двох наших воїнів, що захищали Україну, повідомив Богдан Станіславський.

Андрій Батура, молодший сержант, командир розвідувального відділення 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша загинув у травні 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Любомир Фудаль, солдат 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха, вірний військовій присязі, помер у госпіталі 15 червня.

Від імені громади висловлюю співчуття рідним та близьким Андрія та Любомира. Розділяємо це горе з вами. Вічна пам’ять та слава нашим захисникам.

Про час та місце похорону наших захисників повідомлю додатково.

Сумна звістка черговий раз сколихнула нашу громаду, районна адміністрація підтвердила втрату Героя – Прокоп’юка Юрія, повідомили в Космацькій громаді.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та побратимам. Захисник вірою і правдою боровся з окупантом за нашу Україну, за незалежність нашої держави, за життя та майбутнє кожного українця, проте не вдалось зберегти своє.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.