Війна

На війні загинули франківці Андрій Гуль та Андрій Барилюк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На війні загинули ще двоє прикарпатців: Андрій Гуль та Андрій Барилюк.

Обидвоє загиблих – франківці, пише Репортер.

На війні загинули франківці Андрій Гуль та Андрій Барилюк

Про втрату на війні Андрія Барилюка повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Захисника поховали на Алеї Слави у селі Чукалівка.

Андрій Гуль – вихванець франківського “Пласту”. Навчався у школі № 5, а потім – Івано-Франківському коледжі Львівського національного аграрного університету. З 28 листопада 2019 р. по 13 травня 2021 року проходив строкову службу. Присвоєне звання – солдат. Військову присягу склав 4 травня 2020 року. Після звільнення зі служби працював пілотом агродрона, яким засіював поля. Цей досвід знадобився згодом на фронті.

З початком повномасштабного російського вторгнення спільно з батьком добровільно зголосився до 78-го окремого батальйону 102-ої окремої бригади територіальної оборони імені полковника Дмитра Вітовського. Службу проходив у мінометній бригаді. Після навчань, в квітні 2022 р. прибув безпосередньо на фронт до Запорізької області.

Був старшим солдатом, пілотом військових дронів, працював з мінометом та корегував цілі.

3 лютого 2023 р. орієнтовно о 12:00 поблизу Гуляйполя спільно з побратимом потрапив під ворожий танковий обстріл внаслідок чого обоє загинули на місці.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.