Війна Люди

На Прикарпатті учень подарував автівку своєму колишньому тренеру з легкої атлетики

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Неочікуваний прояв людської вдячності у світле свято Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Саме в цей день, благословенний небом мій батько, Євген Єрузель отримав в подяку, за свою невтомну тренерську працю, – йдеться на сторінці Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області, інформує Репортер.

Чоловік отримав автомобіль від одного з найкращих свої учнів, спортсмена з великим майбутнім, претендента на участь в Олімпійських іграх в Атланті, майстра спорту, Чемпіона України зі спортивної ходьби — Василя Куцміди.

“Через обставини, які склалися в той життєвий період у Василя, мета до якої рухалися в тандемі тренер з учнем була не досягнута. Але життєвий шлях і розуміння буття дозволили на все життя поєднати свої долі у дружніх стосунках.
Не можу передати радості свого батька, для якого цей жест подяки виявився оцінкою істини того шляху і тих сумнівів, злетів і падінь, вибору і відповідальності, які довелось щоденно проживати у своїй роботі й розвитку особистості. Це вірна відповідь на питання, які він задає собі усе життя. Чи правильно я вчиняю? Чи вірний мій шлях? Чи вірні рішення я приймаю виховуючи своїх спортсменів?”, – йдеться в дописі.
І в це свято, отримуючи цей дарунок він може собі на них відповісти!
” Я робив лиш те, що від мене залежало і давало можливість змінити якість життя тим, хто цього потребував!”, – каже тренер.

Від ФЛАІФ , щиро вітаємо Євгена Івановича Єрузеля, зичимо щасливих і безпечних подорожей! – додаються в дописі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.