Війна Соціум

На Прикарпатті поліція відновила видачу дозволів на зберігання та носіння зброї

Google+PinterestLinkedInTumblr
У зв’язку з послабленням карантинних обмежень в Головному управлінні Нацполіції в Івано-Франківській області відновлено прийом людей для отримання, видачі дозволів на зберігання і носіння (реєстрація, перереєстрація) мисливської, холодної, пневматичної зброї, інших предметів, на які поширюється дозвільна система.

Інформує Репортер із посиланням на нацполіцію області.

Фото ілюстративне

 

 

Особливу увагу звертають на власників зброї, у яких закінчився термін дії дозволів, про необхідність звернення у відділ контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи, для продовження терміну дії дозволу на їх зберігання та носіння.

“З питань отримання, видачі, дозволу на зберігання і носіння зброї просимо звертайтеся до Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області за адресою: м. Івано-Франківськ, вулиця Сахарова, 19”, – йдеться в дописі.

Прийомні дні:

Вівторок: з 10:00 по 16:00
Середа: з 10:00 по 17:00
П’ятниця: з 10:00 по 15:00
Субота: з 10:00 по 13:00

Прикарпатські поліціянти нагадують власникам зброї та пристроїв, що за порушення термінів та порядку зберігання зброї й боєприпасів передбачено адміністративну і кримінальну відповідальність.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.