Глобалізований світ з його трансформацією суспільно-економічних відносин вимагає змін на ринку праці. Технологічний розвиток стрімко роботизує робочий процес, а комп’ютери фактично безпомилково відпрацьовують завдання, які раніше покладались на людей. Вчені Оксфордського університету б’ють на сполох. Найближчі десяток років стрімко скорочуватимуться робочі місця. Вже сьогодні варто задуматись, як втриматись на хвилі невпинних змін і не залишитись без роботи, поступившись місцем комп’ютерам.
Годі марнувати час!
Необхідно шукати своє місце в житті. Не секрет, IT-галузь – найбільш швидкозростаюча сфера економіки. Фахівці, задіяні в IT, можуть похвалитися немалою зарплатнею. Вузькі досвідчені спеціалісти заробляють в середньому в 5-10 разів більше, ніж в інших галузях. Вони не піймали жарптицю за хвіст, а своєчасно оцінили власні можливості і обрали вигідну професію.
Світ змінюється, вимагає того ж від людей. ІТ-сфера розвивається і чекає поповнення кадрів. Включитися в команду успішних, енергійних і самодостатніх можливо за умови бажання навчатись і розвиватись. Потрібен старт. В кого шукати допомоги, коли необхідно визначитися, яка робота підходить, які навички та здібності слід розвивати і в якому напрямку рухатись?
Є алгоритм!
Спеціалісти https://pathfinder.jobs/ розробили дієвий алгоритм визначення професійних навичок людини, що дозволяють скласти список рекомендацій відповідного напрямку роботи. Він вивчає максимум інформації про людину по її резюме, аби визначити, в якому напрямку ІТ їй треба розвиватись. Достатньо описати свої професійні навички, поділитись практичним досвідом, вказати список особистих якостей, аби програма перейшла до обробки даних. Не тільки програмування може освоювати зацікавлена в особистісному і професійному розвитку людина. Існує ряд цікавих професій, високооплачуваних з перспективами росту.
Почати кар’єру в ІТ можна, ставши:
- дизайнером,
- бізнес-аналітиком,
- займатись геймінгом,
- тестувальником,
- управлінням проектами та ін.
Pathfinder допомагає обрати правильний напрямок і розвиватись в ньому. Технологічна революція і автоматизація не виключають можливості задіяння людини в робочий процес. Художня творчість і професійна майстерність не притаманні штучному інтелекту, це людський талан, і його можна задіяти в ІТ. Варто витратити кілька хвилин вільного часу, пройшовши тест, довірившись спеціалістам з досвідом.
Comments are closed.