Війна

Ми повернемось! Після важких боїв ЗСУ відійшли від Лисичанська

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Після важких боїв на Луганщині українські військові змушені були відійти з займаних позицій і рубежів у Лисичанську, Про це повідомили у Генштабі ЗСУ в неділю 3 липня, пише Репортер.Ми повернемось! Після важких боїв ЗСУ відійшли від Лисичанська

Російські окупаційні війська мають на цій ділянці перевагу в артилерії, авіації, реактивних системах залпового вогню, боєприпасах та особовому складі, тож продовження оборони міста призвело б до фатальних наслідків. Задля збереження життя українських захисників було прийнято рішення про відхід, – йдеться у повідомленні Генштабу.

На думку аналітиків Інституту вивчення війни (ISW), відхід українського війська до Сіверська, що на Донеччині, дозволить ЗСУ дещо послабити ризик оточення з боку російської армії. Агресор намагається вийти на адмінмежу Донецької та Луганської областей, аби продемонструвати хоч якісь досягнення «спецоперації», яка триває вже п’ятий місяць, пише DT.ua.

Ми продовжуємо боротьбу. На жаль, для успіху недостатньо сталевої волі та патріотизму – потрібні матеріально-технічні ресурси. Оборонці Луганщини та інших регіонів нашої країни героїчно виконують свій громадянський і військовий обов’язки. Ми повернемося і неодмінно переможемо!, – наголошують у ЗСУ.

Читайте: З життя волонтера. Як Іван Крисанов у Маріуполі вижив та допомагає людям у Франківську

Президент України Володимир Зеленський не виключає окупації Росією Луганської області. Про це він сказав на пресконференції у Києві після зустрічі із прем’єр-міністром Австралії.

Такі ризики є, що Луганська область буде вся окупована. Такі ризики є, вони зрозумілі нам. Але ви також повинні розуміти, що щодня може змінюватися ситуація. У нас так було в багатьох містах, які передавалися, вибачте за таке слово однією стороною іншій щодня, – заявив Зеленський.

За його словами на Лисичанському напрямі ситуація зараз – найскладніша.

Як піротехніки Прикарпаття розміновують міста на Київщині (ФОТО)

Там переваги у нас немає, це наше слабке місце. Але на інших напрямках є наші кроки вперед, – сказав Володимир Зеленський.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні