Війна

Інтегрована або дискретна відеокарта: що краще для ноутбука

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Геймери, дизайнери та гаджетомани знають, що відеокарта – це пристрій, що допомагає обробляти графіку. Сучасні розважальні й професійні додатки для взаємодії з контентом, а також популярні відеоігри дуже вимогливі до графічного адаптера.

Водночас є безліч користувачів, яким сучасна відеокарта тільки погіршить роботу з ноутбуком.

Потужність дискретних відеокарт

Такі моделі зазвичай купують для дизайнерів, що працюють з графічними програмами, ігроманів – фанатів сучасних екшенів, а також блогерів, що мають необхідність регулярно монтувати й обробляти відео. Щоб отримувати максимум від пристрою, доцільно купити ноутбук Acer https://eldorado.ua/notebooks/c1039096/producer=acer/ – за посиланням він буде за найвигіднішими умовами, ще й з доставленням у будь-який регіон країни.

Просунуті моделі найчастіше використовують вдома або в офісі, адже графічний чип потребує досить багато енергії й істотно впливає на автономність лептопа.

Сучасна карта дає змогу працювати в будь-яких сервісах:

  • онлайн-іграх. Видовищні віртуальні баталії дискретна відеокарта зображає максимально реалістично;
  • редакторах контенту. Навіть тривимірні моделі доступні для власника потужного комп’ютера;
  • мультимедіапрогравачах. Дивіться відео високої роздільної здатності без жодного дискомфорту.

Для цих моделей передбачена потужна система охолодження, щоб навантаження на центральний процесор і відеокарту не впливало на загальну продуктивність пристрою.

Одними з найпопулярніших моделей з дискретним адаптером вважають продукцію Apple. Знову ж вибір зручно зробити в інтернеті й там же купити Макбук https://eldorado.ua/notebooks/c1039096/producer=apple/.

Баланс енергоспоживання інтегрованого відеоадаптера

Такий тип відеоадаптера використовує потужність центрального процесора й оперативну пам’ять для оброблення графічних елементів. Це суттєво зменшує навантаження на акумулятор пристрою й забезпечує тривалу автономну роботу.

До переваг інтегрованих до процесора відеокарт можна додати:

  • відносно невелику вартість пристрою. Ноутбуки з такими графічними адаптерами зазвичай коштують суттєво дешевше, ніж ті, що отримали окрему відеокарту;
  • мінімальне енергоспоживання. Моделі забезпечують до 10 годин роботи, що нереально для ноутбуків із дискретним чипом;
  • помірне нагрівання корпусу. Система охолодження сконцентрована тільки на контролі температури процесора, отже, ноут залишається майже холодним;
  • достатню швидкодію у повсякденних завданнях. За наявності актуального процесора та значного обсягу ОЗП працювати в браузерах, месенджерах чи програвачах буде абсолютно комфортно.

Ці моделі є чудовим рішенням як комп’ютера для дому, роботи, мандрівок чи розваг. Навіть пограти можна, але на середніх чи мінімальних налаштуваннях графіки.

На що здатна дискретна відеокарта

Майже щороку ключові виробники Nvidia та Radeon оновлюють свої продукти, щоб вони задовольняли потреби ігор, які стають дедалі реалістичнішими.

Вдосконалити модель відеоадаптера з часом неможливо, проте ви можете обрати найсучасніші версії на момент придбання лептопа й протягом кількох років отримувати задоволення від віртуальних розваг.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.