Війна

Франківські волонтери передали нічні дрони захисникам з Прикарпаття

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Координаційний центр SaveUkraineNow (SUN) відправив три дрони DJI Mavic 3T Thermal вартістю близько 594 тис грн у прикарпатські підрозділи на передову.  Раніше, у квітні, захисники отримали  від волонтерів ще три дрони — Mavic 3T, Matrice 30T та Matrice 300 rtk вартістю 726 тис грн.

Франківські волонтери передали три нічні дрони прикарпатським захисникам

У SUN зазначають, що різноманітні БПЛА, особливо нічні, з тепловізійним компонентом, лідирують серед запитів від військових. Також серед топових позицій — засоби РЕБ. Окрім цього, незмінною є потреба в оптиці, засобах зв’язку, додаткових акумуляторних батареях та джерелах живлення. Найбільш стабільні й не сильно “модні” – це запити на автозапчастини та господарське забезпечення. 

Волонтери передали три нічні дрони прикарпатським захисникам

За понад два роки роботи ми купували все — від понтонної переправи до взуття дефіцитних розмірів, — розповідає представник Координаційного центру SaveUkraineNow (SUN) Тарас Герула. — Торік ми вперше почали купувати зброю —  гвинтівки, гранатомети, набої. Також з нового — додалися підривники на дрони.

За словами волонтерів, усі ці закупівлі можливі завдяки системній підтримці благодійників та партнерів, які роблять регулярні щомісячні внески. Це дозволяє планувати роботу та забезпечувати військових якісним обладнанням у найкоротші терміни. 

Значна частина надходжень — від перерахунку одноденного заробітку.

За минулий рік вона об’єднала понад 4 тисячі людей. 

Читайте: На захисті військових і волонтерства. Як Наталя Сташко організувала виготовлення маскувальних сіток і домоглася вироку для шахрая

Нагадаємо, що Координаційний центр SaveUkraineNow(SUN) створений на початку повномасштабного вторгнення громадськими організаціями, бізнесами разом з військовими. Центр займається комплексною підтримкою сил оборони з Івано-Франківської області. За цей час SUN закупив та передав спорядження на понад  3 478 647 доларів.

SUN допомагає франківській бригаді ТРО (7 батальйонів), окремим стрілецьким батальйонам, окремій гірсько-штурмовій бригаді, окремій механізованій бригаді, бригаді тактичної авіації, полку НГУ, спецпідрозділам СБУ та МВС, іншим військовими підрозділами з Івано-Франківщини.

Ознайомитися детальніше зі звітом SaveUkraineNow (SUN) за два роки роботи можна за посиланням

Читайте: За стандартами НАТО. Як у Надвірнянській громаді шиють наплічники для військових

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.