Війна

Чи варто виготовляти газоблок самостійно

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За допомогою такого будівельного матеріалу, як газоблок можна побудувати якісні, міцні та довговічні будівлі різного призначення, а також використовувати для зведення побутівок, альтанок і огорож. При використанні газобетону процес будівництва буде більш економним і за часом і з фінансів. Будівлі з газоблоків в порівнянні з іншими будматеріалами коштують дешевше. Це пояснюється доступністю вихідних інгредієнтів і простотою створення товару. Є кілька способів виготовлення газоблоків. Залежно від необхідних вихідних характеристик можна підібрати товар з більш дорогим або дешевим способом виготовлення.

Виготовлення газобетону можливо і в домашніх умовах. Даний варіант має як свої плюси, так і мінусами. При необхідності отримати товар високої міцності з точними технічними показниками все ж краще зупинитися на товарах заводського виробництва з сушінням готової суміші в спеціальних автоклавах під високим тиском при високих температурах. У такому випадку весь процес створення блоків максимально автоматизовано, виключається людський фактор.

Виготовлення газобетону в домашніх умовах зажадає наявності певної техніки і якісної вихідної сировини. Перед початком замісу розчину необхідно підготувати всі інгредієнти. У домашніх умовах для створення якісного газоблоку варто застосовувати цемент марки не нижче 400. Від марки цементу залежить міцність готової продукції. Пісок використовують кварцовий, який спочатку потрібно пропустити через сито, ретельно промити для видалення всіляких домішок і далі висушити. У ролі обов’язкових добавок застосовують негашене вапно, сульфат натрію і каустичну соду, а також алюмінієву пудру. Від пропорцій кількості інгредієнтів залежить набір властивостей готового блоку. Для створення суміші використовується чиста вода. Всі сухі інгредієнти потрібно ретельно перемішати. Для цього застосовують бетономішалку. Якісний, однорідний склад суміші забезпечить рівномірність розподілу бульбашок повітря по всьому об’єму матеріалу. При невеликій кількості вихідного матеріалу можна використовувати ручний інструмент для замісу. Готову суміш заливають у форму на половину висоти. Форму можна купити готову, розбірний конструкції або виготовити самому з підручних матеріалів. На початку реакції розчин буде збільшуватися в об’ємі і заповнить вільне місце. Після закінчення реакції за допомогою тонкого дроту зрізають виступи. Затвердіння тривати близько доби. Далі дістають блоки з форм і залишають на застигання приблизно до місяця.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.