Війна

Біля Чорнобаївки буряти пострілялися з кадирівцями – ГУР

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В окупованій Киселівці (Чорнобаївська сільська громада Херсонської області) відбулася перестрілка між військовими рф чеченської та бурятської національності.

У нічному інциденті відзначились по понад 50 учасників з кожного боку. Точна кількість поранених і загиблих наразі невідома, повідомляють у Головному управлінні розвідки (ГУР), пише Репортер.

буряти ГУР новини Івано-Франківська

Причини міжетнічного конфлікту полягають в небажанні бурятів вести наступальні бойові дії та «нерівноправність» умов з чеченцями, – повідомляють у ГУР. – Останні взагалі не бувають на передовій, залишаючись в тилу виключно в якості «загороджувальних загонів». Їхнє завдання – спонукати підрозділи окупантів до активних дій. Тобто, відкривати вогонь по тому, хто намагається відступати.

Ще одна причина, за даними ГУР, – нерівномірність розподілу награбованого. Основний «зиск» від мародерства отримують ті ж кадирівці.

Читайте: Росія поставила на варті Севастопольської бухти бойових дельфінів – американські експерти

З причини небажання брати участь у наступальних діях виник конфлікт між командирами та особовим складом підрозділів армії рф в окупованій Федорівці Запорізької області. Росіяни жаліються місцевим жителям на обман при підписанні контрактів та отриманні згоди на участь у бойових діях.

З’ясувалось, що російським контрактникам була обіцяна операція за «кримським сценарієм». Тобто, відсутність спротиву з боку України, виділення житла на зайнятих територіях та спокійне проходження служби.

Побачивши реальну картину, багато росіян відмовилось вести подальшу службу. Це спричинило конфлікт, розбиратися в якому прибули представники ФСБ. Частину військових після допитів увезли в невідомому напрямку.

До місця несення служби вони не повернулись.

На Луганщині знайшли вбитим місцевого колаборанта Павла Шароградського – ГУР

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні