Відео Соціум

Замість ЗНО прикарпатські абітурієнти здаватимуть мультипредметний тест (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цьогоріч замість чотирьох обов’язкових іспитів – вступники писатимуть один. Три предмети разом – українська мова, математика та історія України.

Утім і майбутні абітурієнти, і їх батьки таку новину зустріли без особливого ентузіазму, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Замість ЗНО новини Івано-Франківська

Син Катерини Токарєвої хоче бути IT-спецалістом. Понад рік окрім української, математики та англійської посилено вивчав для вступу фізику. А ось історію складати не планував.

Читайте також: Український ринок праці під час війни: кому, де та скільки платять

Історію ми ніби знаємо, але це програма загальноосвітня, до ЗНО ми не готувалися, тому приходиться зараз надолужувати, – говорить мама випускника. – Дистанційне навчання не дає тих знань, які потрібні для складання іспиту. ЗНО було б тяжче здати в умовах війни, новий іспит ніби кращий, але не зрозуміло, інформації немає – як він буде проходити. Знаємо, що триватиме тільки 90 хвилин.

Читайте: У Франківську захисники готелю “Дністер” відкрили дитячий табір “Кам‘яниця.Вільна”

У регіональному Центрі оцінювання якості освіти пояснюють – тривалість іспиту справді скоротили до 90 хвилин. Дещо видозмінився і сам формат – тест буде як і раніше очним, а ось замість звичних зошитів – комп’ютер.

Екзаменаційні центри розмістять на базі закладів освіти. Щоправда нині все ще чекають від урядовців чітких регламентів їх роботи. Що точно вже відомо – це кількість завдань для кожного блоку. Їх буде по 20.

Складання тесту абітурієнти попередньо зможуть у липні, але все залежатиме від ситуації на фронті.

Зареєструватися на іспит потенційним учасникам, які цього ще не зробили, ще можна до 19 квітня.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні