Відео Люди

Франківський Карітас видаватиме переселенцям гранти для оренди житла (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Право на комфортне житло. Франківський Карітас видаватиме внутрішньо переміщеним особам гранти для оренди житла. Отримати їх можуть сім’ї, які переїхали із зони бойових дій з початку 24 лютого. І зараз проживають у навчальних закладах чи гуртожитках, де немає комфортних умов.

Переселитися у кращі домівки за кошти організації, каже директор франківського Карітасу, люди зможуть на три місяці, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Ми допомагаємо найбільш потребуючим, соціально незахищеним – це особи з інвалідністю, важкохворі особи, – говорить директор БФ «Карітас – Івано-Франківськ УГКЦ» о. Володимир Чорній, – Ми маємо кількість людей, які проживають у місцях колективного проживання, які в нас зареєструвалися в Карітасі. Може в державних структурах більше є, але на даний час ми знаємо що їх є 2 240. Це тільки місто Івано-Франківськ, а вони ще живуть в колективних центрах по регіонах.

Оплатити орендоване житло Карітас наразі зможе для 80 сімей. У середньому компенсовуватимуть 14 тисяч гривень. Кошти за винайм житла, каже отець Володимир Чорній, організація безпосередньо передаватиме орендодавцям, аби уникнути конфліктих ситуацій.

Ми повинні бути впевнені в тому, що людина, яка здає житло не прожене людей взявши кошти, – говорить отець Володимир. – Там повинен бути договір, в нас є юрист який працює над цим питанням. Певна річ, що наші працівники перш ніж поселяти цих людей перевірятимуть чи житло придатне, бо ми відповідальні за те, за що ми платимо. Огляд буде і юристи слідкуватимуть за тим, щоб дотримувалися всі юридичні форми.

Подати заявку на участь у гранті переселенці можуть в офісі Івано-Франківського Карітасу:

село Крихівці. вул. Крихівецька, 102

+38 (0342) 77-99-89

+38 (0342) 77-86-89

А також за адресою: Івано-Франківськ, вул. Лесі Українки, 1.

Також потрібну інформацію можна отримати  за контактами, які розміщені на соціальних сторінках організації.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.