Відео Війна

Франківські стоматологи безкоштовно лікуватимуть матерів та дружин загиблих бійців (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Не на словах, а на ділі підтримати тих, хто зазнав непоправної втрати. На Прикарпатті матері та дружини загиблих на Сході країни правоохоронців отримують безкоштовну стоматологічну допомогу. У рамках проєкту «Жінки Героїів».

Один із його засновників – доктор Аль Таріфі Фаді. Переконує – це не лише його лікарський обов’язок, але й особиста подяка тим, хто поклав своє життя в горнилі війни, йдеться у сюжеті Канал 402, пише Репортер.

І про питання грошей – тут не йдеться. Не шкода і власного часу. Лікування зубів, реабілітація та протезування – усе це разом із колегами готові робити цілком безоплатно.

«Я не можу бути військовим, я не можу захищати землю на фронті,- говорить стоматолог. – Кожен робить, те що вміє. Але як лікар, я можу лікувати. Таким чином я теж захищаю, захищаю їх, захищаю країну, де живу я і де живуть мої діти. А жінки героїв – вони втратили надто багато і цю втрату не можливо чимось замінити. Але у такий спосіб ми даємо їм можливість відчути, що вони не залишилися самі. Не зважачи на те, що втратили опору – чоловіка, чи сина – вони отримують нашу підтримку, якої так потребують».

Співпраця між стоматологом та прикарпатськими правоохоронцями розпочалася ще минулого року. Упродовж чотирьох місяців доктор безкоштовно лікував і протезував зуби поліцейським-ветеранам АТО.

А до нового проєкту доєднав ще й однодумців. 18 жінок, які втратили рідних на війні, отримали сертифікати для отримання стоматологічних послуг у двох клініках міста.

Стартує проєкт допомоги уже наступного тижня. І триватиме до нового року. Між тим, ініціатори сподіваються що до їх команди долучаться й інші лікарі. Тим паче уже мають нову ідею – наступного разу хочуть підтримати і дітей героїв АТО.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.