Відео

Новгородську реконструювали відповідно до європейських норм (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Відкриття оновленої вулиці Новгородської — справжнє свято для міста. Його чекали з нетерпінням абсолютно усі — як пішоходи, так і автолюбителі, а особливо водії маршрутних автобусів.

Вулиця невелика, однак одна з найважливіших у транспортному сполученні центральної частини міста. Після завершення ремонтних робіт, які забрали чимало часу і близько 900 тисяч гривень, відкривали Новгородську зі всіма урочистостями.

Неабияк попітніли на Новгородській комунальники. Повністю оновлені усі підземні комунікації. А це не лише тепломережі, каналізації, водо- і газопроводи, але й мережі зв’язку. Для цього довелося повністю зірвати старе дорожнє покриття, під яким, як виявилось, немає навіть належної основи. Натомість нова дорога зроблена “на совість”. полагодити комунальники і вулицю Миру. Тож щорічна програма-мінімум з капітального ремонту доріг, за словами міського голови, наразі виконана.

Попереду — завершення робіт на вулиці Сабата. А у найближчих планах — ремонт шляхів у міських промзонах. Серед них і багатостраждальна вулиця Дудаєва.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.