Відео

14-річний франківець розфарбовує тубус від снаряда, щоб допомогти захисникам

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Патріотичний малюнок сповнений тепла та віри у перемогу. Чотирнадцятирічний франківець розфарбовує тубус від використаного снаряда, щоб допомогти українським бійцям. На металевому циліндрі хлопець яскравими кольорами зображує воїнів, які непохитно та відчайдушно боронять Батьківщину.

Малюванням школяр займається ще з дитинства. Але ідея розмалювати тубус, зізнається, для нього особлива. В роботу вкладає усі свої емоції та відчуття, пише Репортер.

Я хвилююся за кожного. Хвилююся за події в країні. Я обрав саме такий малюнок, де зображені наші воїни, щоби люди зрозуміли, що в нас в країні зараз робиться. Захисники дають нам мирне небо і можливість спокійно спати вночі,- говорить юний художник Михайло Воробканич.

Відстріляний тубус волонтери привезли зі сходу. Волонтери кажуть, використовувати його можна тепер будь-де. Наприклад, як вазу чи, навіть, артоб’єкт в музеї. Він цілком безпечний і не несе жодної загрози.

До теми: В рідні руки. Волонтери з Франківська возять домашні привіти на саму передову (ФОТО)

Це цілком безпечний тубус. Він виконав своє бойове завдання, – каже волонтер Стас Ковановський.

Розмальований тубус продадуть на аукціоні як сувенір. А виручені кошти спрямують на допомогу українським воїнам. Волонтери переконані – перемога України залежить від кожної людини.

Людина, яка виграє в аукціоні, отримає пам’ятну річ за донат, який піде на допомогу. Гроші треба збирати всіма способами. Я, наприклад, готовий віддати за тубус близько 5000 грн, – говорить Волонтер Костянтин Дутченко.

Нагадаємо, Франківка Аліна Стойко збирає на машину для мами, яка воює. Мама Аліни Стойко – Надія Богович ще з 2015 року воює на Донбасі у підрозділі «Сапсан». Недавно їхню машину підбили, жінка отримала серйозну контузію, пролікувалась і зараз знову в строю. Допомогти мамі назбирати на нову автівку, вирішила донька. Вона розмалювала  тубус і виставила на аукціон.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.