Без категорії

Три медзаклади Прикарпаття отримали сучасні пересувні рентгенапарати

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Три пересувні рентгенівські діагностичні апарати загальною вартістю майже 8 млн грн сьогодні передали для трьох закладів охорони здоров’я області.

Пересувні рентгенівські діагностичні апарати «Mobile X-Ray MobiEye» отримали КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради», КНП Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради» та КНП «Бурштинська центральна міська лікарня Бурштинської міської ради», йдеться на сторінці Івано-Франківської ОВА, пише Репортер.

Вартість одного апарату –  понад два з половиною мільйони гривень. Загальна вартість переданих апаратів – майже 8 мільйонів.

Читайте також: Франківські студенти зібрали майже 7 тис грн для прифронтового стоматкабінету

Обладнання придбане за кошти спеціального фонду державного бюджету України за програмою «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» за підтримки Президента України Володимира Зеленського та Міністерства охорони здоров’я України.

До теми: Військовий лікар з Коломиї отримав “медичного Оскара”

Це сучасні цифрові мобільні рентгенапарати, які будуть використовуватися у відділеннях екстреної медичної допомоги та реанімаційних відділеннях лікарень. В області є потреба у 30 таких апаратах, тому надзвичайно важливо, що таке обладнання надходить в область, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні