Люди

Військовий лікар з Коломиї отримав “медичного Оскара”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Військовий лікар, завідувач гінекологічного відділення Коломийської центрального районної лікарні та депутат міської ради Ростислав Петруняк отримав одну з найпрестижніших нагород у сфері медицини.

Ростислав Петруняк отримав Орден Святого Панелеймона, який в Україні називають “медичним Оскаром”. Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський, пише Репортер.

Військовий лікар з Коломиї отримав "медичного Оскара"

«За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу й незалежність України у війні з російським агресором» – саме так звучить номінація, в якій прикарпатець отримав нагороду.

Щиро вітаю Ростислав з такою високою відзнакою. Він її заслужив, бо допоміг далеко не одні людині. Бажаю здоров’я, Божої опіки і щоб завжди вистачало сил на допомогу нашим захисникам та всім українцям, – пише Станіславський.

Орден Святого Пантелеймона – відзнака, створена у 2009 році. Відзнаку вручають у 12 номінаціях, серед яких “Найкращий лікар”, “Найкращий заклад охорони здоров’я”, “За наукові розробки у медицині”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: