Соціум

Франківські студенти зібрали майже 7 тис грн для прифронтового стоматкабінету

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Студенти і випускники зуботехнічного відділення Фахового медичного коледжу ІФНМУ організували збір необхідних засобів для прифронтового стоматкабінету.

За тиждень студенти зібрали 6 тис 700 грн, пише Репортер з посиланням на пресслужбу університету.

Ця історія об’єднала першокурсників, студентів другого курсу зуботехнічного відділення, а також випускників коледжу, які цьогоріч продовжили навчання вже на третьому курсі університету, — розповідає  доцентка кафедри українознавства та філософії, кураторка Любов Сливка. — Вони організували збір коштів та допомогли купити все необхідне для однієї з бригад у прифронтовій зоні. 

За зібрані кошти у прифронтове місто вони закупили необхідний інструментарій для надання стоматологічної допомоги. Зокрема, необхідні інструменти, шприци крампонні та стоматологічні, шини ортопедичні, лігатури еластичні, щипці крампонні, зажими, бори з різним напиленням тощо. 

Наближаємо перемогу кожен на своєму фронті: хтось зі зброєю в руках, а ми стараємось волонтерською діяльністю. Віримо, що наша невелика допомога наблизить перемогу!,  — говорить  організаторка акції, студентка другого курсу Анастасія Боднар

Передачу медики вже отримали. Студенти планують продовжувати збір грошей на передову.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: