Без категорії

“Прикарпатенерготрейд” просить не забувати платити за послуги

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, на жаль, доводиться чути інформацію про те, що після війни борги за комірне «спишуть», тож платити за комунальні послуги не потрібно. Пресслужба ТОВ “Прикарпатенерготрейд” пояснює, що таке повідомлення у відносно безпечних областях не просто маніпулятивне, воно шкідливе.

Прикарпатенерготрейд новини Івано-Франківська

Це шкідливо для економіки держави, адже щомісячно під час війни країна недоотримує мільярди гривень, зокрема для соціальних програм, відновлення інфраструктури, підтримки армії. Для споживачів, які сподіваючись на майбутнє «списання», накопичують багатотисячну заборгованість, а її зрештою доведеться виплатити у стислі терміни.

Тилова економіка повинна працювати на максимальну потужність. Саме тому “Прикарпатенерготрейд” щоденно закуповує потрібні обсяги електроенергії та газу для своїх клієнтів. При цьому ми спостерігаємо доволі небезпечну для ринку енергоресурсів тенденцію – зростання боргів, – йдеться у повідомленні.

Так, наразі заборгованість населення Івано-Франківщини за електроенергію становить близько 115 млн грн, юридичних клієнтів – майже 107 млн. За газ побутові клієнти “Прикарпатенерготрейду” боргують понад пів мільйона, бізнес – майже 6,8 млн грн. Такого критичного рівня розрахунків не було навіть під час жорсткого карантину.

Читайте: Ціни впали, але не всюди. Що зараз з орендою та купівлею житла у Франківську

Ми постійно наголошуємо, що обмеження відключень під час воєнного стану не слід сприймати як зелене світло не платити зовсім, – зауважує Тетяна Шутка, заступниця директора з питань обслуговування клієнтів ТОВ «Прикарпатенерготрейд. – Наша компанія закуповує ресурс для клієнтів наперед, тож вчасна оплата – це гарантія надійного постачання енергоресурсів для самих клієнтів».

Економіка воєнного часу потребує від нас відповідальності, зокрема й фінансової. Приміром, кожна сплачена за електроенергію гривня – це податки до бюджету, генерація нової енергії, безпечна робота мереж, надійна закупівля ресурсу та допомога нашій державі. Вчасна оплата за енергоресурс така ж важлива, як і благодійна допомога, і донати армії. Ціль одна – перемога і відбудова держави.

Заплатити за енергоресурс клієнти “Прикарпатенерготрейду” можуть за посиланням: https://pret.com.ua/payment_methods

У Франківську встановили мобільні дефібрилятори. Як ними користуватися

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні