Без категорії

Запитай у влади (19.03.2009)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Віталій Ощипко, безробітний:— Біля мого будинку, це вулиця Північний бульвар, збудували багатоповерхівку. Дорога була і так не в найкращому стані, а тепер — просто жах. Чому наша влада не дбає за благоустрій доріг?Микола Ковальчук, головний інженер, начальник технічного нагляду ЖКГ:— Коли затверджується план будівництва житлового будинку, в архітектурі підписуються папери про те, що замовник повинен після будівельних робіт відремонтувати під’їзні шляхи. Тобто ті вулиці чи дороги, по яких вони завозять матеріали. Все те, що від нас залежить, ми потрохи робимо. Решта питань — до архітектури.Ігор Гаркот, головний архітектор міста:— Справді, по вулиці Північний Бульвар споруджується будинок (5а), замовником якого є університет права ім. Д. Галицького. А також вірно і те, що забудовник після ремонтних робіт зобов’язаний полагодити ту територію, яка була пошкоджена. Це — його обов’язок. Я не був повідомлений про ситуація, що склалася. Я зв’яжуся з інспектором для перевірки цього об’єкту. В разі проблем застосуємо відповідні санкції.

Микола Іванович, пенсіонер, с. Великий Ключів Коломийського району, телефоном:

— Скажіть, чи є компенсація селянину за здачу його худоби державі?

Роман Ткач, народний депутат України:

—  Держпідтримка селян за здану на забій худобу до 2009 року здійснювалася із двох джерел. Ефективним є перше — за рахунок фінансування з коштів Мінагрополітики, оскільки така дотація надається селянину напряму через управління агропромислового розвитку райдержадміністрацій на його рахунок у банку. Однак, держбюджетом на цей рік передбачено вшестеро менше, ніж у попередньому — 500 млн. грн., проти близько 3 млрд. грн. у 2008 році. Кабмін не передбачив жодної копійки на цей рік за здану селянами великовагову худобу. Попри це, є невелика надія на надходження коштів зі Стабілізаційного фонду. Мінагрополітики планує витратити на це 616 млн. грн.. Однак цих коштів сьогодні немає і невідомо, чи будуть…

Другий спосіб є менш ефективним. Це дотація за рахунок коштів ПДВ, отриманих від реалізації продукції, яку мають платити селянам переробні підприємства, що купили у них худобу. Необхідно пам’ятати: селянин має окремо отримати гроші за здану худобу, а окремо — дотацію до неї.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.