Без категорії

Запитай у влади (04.02.2010)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Володимир, підприємець:– Кілька років тому ДАІ запускало проект, за яким на деяких центральних перехрестях стояли регулювальники. Чому зараз такого немає? Варто було б відновити і на проблемних перехрестях поставити регулювальників. Зокрема, йдеться про ріг вулиць Сахарова-Бандери, або ж на вокзалі, де є в’їзд під міст.– Костянтин Кулак, прес-секретар обласного ДАІ:– Восени регулювальники стояли. Взимку потреби у цьому немає, бо рух транспорту сповільнений. Машин їздить майже наполовину менше. А на початку весни ми цю практику відновимо.

– Наталія, домогосподарка:
– Минулого року з-під будинків, що по вулиці Галицька 124 і 132, забрали смітники. Недавно щез смітник і з-під будинку 134. Через те, що контейнери доводиться шукати по всьому мікрорайону, люди вибирають простіший варіант – залишають сміттєві пакети на сходах біля своїх будинків. Відповідно, собаки ті пакети розшарпують, а на подвір’ях твориться безлад. Чому немає смітників?

– Зіновій Карабін, начальник ЖЕО № 5:
– Під будинками 124а, 126, 130 і132 стояли контейнери під вікнами людей, що взагалі не відповідало санітарним нормам. Тому їх звідти забрали. Контейнер, що був біля будинку № 134, знаходиться тепер по вулиці Хіміків, 6. Це неподалік (приблизно 500 м – Ред.). За кошти міськвиконкому встановлюються нові контейнерні майданчики, де й передбачені місця для смітників й оптимізація настільки, щоби вистачило на декілька будинків. А те, що мешканці залишають сміття на сходах, то вже їхнє виховання. Дехто умудряється викидати сміття навіть через вікна.