«Заболотів» – чемпіон відкритої першості Чернівців

Перемогою хокейної команди «Заболотів» з Івано-Франківщини завершився прем’єрний відкритий чемпіонат Чернівців з хокею. У фінальній серії до двох перемог заболотівці здолали чернівецький «Версаль» – 7:1 і 6:4.

Боротьба за нагороди відкритого чемпіонату Чернівців з хокею завершилася достроковими перемогами у серіях до двох виграшів. Але ця боротьба увінчалася супер інтригуючим і драматичним поєдинком за «золото» між Заболотовом і Чернівцями.

Після того, як «Заболотів», маючи в активі 7:1 у першому матчі, на 12 хвилині другої зустрічі повів 3:0, багато хто поспішив «поставити хрест» на перспективах «Версаля». Але ця вольова команда за три хвилини (!) зуміла зрівняти рахунок, а на початку третього періоду ще й вийти вперед. Переломити хід поєдинку заболотівцям вдалося після закинутої шайби на п’ятій хвилині заключного періоду. За хвилину вони знову повели в рахунку. А під завісу гри в одній із контратак поставили переможну крапку.

Відкриттям турніру став «Орлан» з Лужан Чернівецької області. Стартувавши з аутсайдерських позицій, команда піднялася до третього місця у регулярному чемпіонаті і була близькою до участі у «золотому матчі», але в овер-таймі півфіналу поступилася «Версалю». На ігри за «бронзу» їм не вистачило сил…

Завершиться хокейний сезон на Буковині 7 червня – товариським матчем між чемпіоном ХК «Заболотів» та збірною інших команд, а також церемонією нагородження.

Відкритий чемпіонат Чернівців організував місцевий «Льодовий майданчик» спільно з міськспортуправлінням та обласною владою.

Чемпіонський склад ХК «Заболотів»: 1 Руслан Юрченко, 3 Микола Фелещук, 15 Ігор Цвік, 11 Ігор Герба, 57 Володимир Свіршко, 19 Юрій Пирог, 20 Володимир Горук (к), 59 Богдан Маковійчук, 7 Любомир Мусійчук.