Вистояли

Микола Волков Напрочуд вдалим видався 7?й тур Першої ліги для прикарпатських команд. «Прикарпаття» та «Енергетик» показали стопроцентний результат. Після останніх ігор наших команд такого від них мало хто сподівався.

Першим у п’ятницю, 29 серпня, на виїзді у Луцьку грало «Прикарпаття». Після беззубої гри вдома проти «ПФК Олександрія» на те, що команда Степана Матвіїва відбере очки у неслабкої «Волині», не ставив ніхто.

Сталося не так. Попри шалений тиск на ворота Локатиря, «Прикарпаття» таки вирвало у своїх суперників три очки. Драма розігралась наприкінці зустрічі. Перший свій гол у сезоні на 72?й хвилині забив Руслан Мостовий. Через сім хвилин волиняни зрівняли рахунок. Але крапку у матчі поставили гості. На 82?й хвилині другий гол забив Андрій Гордей — 1:2.

Через два дні «Енергетик» приймав вдома харківський «Геліос». Зустріч завершилась з аналогічним рахунком, але вже на користь господарів поля. На 16?й хвилині з одинадцятиметрової позначки влучно пробив гравець «Геліоса» Лебединець. Незабаром Тарас Микуш зрівняв рахунок, а на останній хвилині основного часу Тарас Літун врятував гру для «Енергетика».

В результаті цього туру «Енргетик» нарешті покинув останню полосу турнірної таблиці і з чотирма очками перебуває на 15?му місці. Прикарпаття — десяте. У наступному турі відбудеться рандеву прикарпатських команд із представниками АР Крим. Сьомого вересня франківці прийматимуть «Кримтеплицю», а футболісти з Бурштина гостюватимуть у «ПФК Севастополь».

Інші результати туру: Десна — Комунальник 2:0, Сталь — Нафтовик-Укрнафта 2:1, Дністер — ПФК Севастополь 1:1, Динамо-2 — Оболонь 0:0, ІгроСервіс — Закарпаття 1:1, ПФК Олександрія — Княжа 1:1, Кримтеплиця — Фенікс-Іллічовць 2:2.