Перші поєдинки вдома

Микола Волков Івано-франківський баскетбольний клуб «Говерла» минулого тижня провів свої перші домашні матчі в рамках Української баскетбольної ліги.

На жаль, «Говерла» після цих ігор залишилась єдиною командою ліги, яка ще жодного разу не перемагала. Дається взнаки незіграність прикарпатських «гуліверів» на початку сезону…

У четвер, коли до Івано-Франківська приїхали «Черкаські мавпи», іванофранківці без особливих шансів на перемогу після перших двох чвертей програвали 26:44. У третьому періоді перевага гостей вже складала «+25», тому питання про переможця було фактично знято. В результаті — 56:75. Варто відзначити результативну гру американця Теда Деккера (18 очок, найбільше серед «говерлян»).

Четвертий тур «Говерла» проводила зі столичним «Будівельником». Перед цією грою обидва клуби жодного разу не перемагали у сезоні, тому мотивації було хоч відбавляй. Проте господарі майданчика знову не змогли протиставити бодай щось вагоме іменитому супернику.

У перших двох періодах гра проходила приблизно на рівних, на велику перерву команди розійшлись за рахунку 35:43.

Після цього «будівельники» адаптувались до майданчику Коледжу фізвиховання і гра набула іншого характеру. Захисники гостей закрили досвідченого «говерлянина» Лебедєва і той у другій половині гри спромігся заробити тільки одне очко… У підсумку — 64:84, поразка з різницею у 20 очок.

«Говерла» залишилась одноосібним аутсайдером, лідирують — «Черкаські мавпи».