Перша перемога за  чотири матчі

Микола Волков Вперше за свою виїзну серію матчів, яка тривала з 19 листопада по 21 грудня, івано-франківський «Ураган» переміг. Сталося це в Харкові у матчі з місцевим «Монолітом».

Після трьох поспіль поразок на виїзді від «ТВД», «Тайму» та «МФК Рівне» відповідальність за результат у підопічних Сергія Гупаленка була дуже високою. З цим вони впорались.

Перший гол глядачі побачили тільки у другому таймі. На 26?й хвилині після пасу Кулика відзначився Павлюк. У середині тайму передачу Паршикова у гол потужним ударом перетворив Валенко. Остаточну крапку у матчі організувала зв’язка Ярий — Сендецький — Кулик. Роман з кутового перевів м’яч на дальню стійку, звідти потужно пробив десятий номер «чорно-білих», а перед воротами найспритнішим виявився Кулик — 0:3.

В результаті — перші очки за місяць, «Ураган» на сьомому місці і Франківськ чекає на матч місяця — у п’ятницю, 26 грудня, о 16:00 у Коледжі фізвиховання з «Ураганом» гратиме донецький «Шахтар».

12 тур. Результати: Моноліт — Ураган 0:3, Шахтар — МФК Рівне 9:6, Енергія — ТВД 2:1, Тайм — Кардинал 5:2, СумДУ — Планета-Міст 5:2, Контингент — Локомотив 1:2, Марріон — Єнакієвець 2:0.