Неможливе можливо. Доведено «Ураганом»

Микола Волков Після невиразної гри у першій половині цього сезону те, що показує «Ураган» в останніх поєдинках, є просто дивовижним. Не стала винятком і зустріч з львівським «Таймом». Якщо б виграли гості, «Ураган» знову опустився б на восьму сходинку.

Якщо не враховувати програшу «Шахтарю», то франківська команда під керівництвом Владислава Корнєєва та Сергія Гупаленка робить сенсацію у Вищій лізі. У березні були мінімальна вольова перемога над «Планетою-Міст», за нею над «ТВД», переможна битва на виїзді з «Марріоном» — вболівальники дійсно у захваті!

У захваті вони залишились і від першого матчу квітня, домашнього поєдинку двадцять четвертого туру з львівським «Таймом».

Фаворитами зустрічі були саме львівські футболісти. Проте «Ураган» спромігся, здавалось би, на неможливе. Матч склався з двох відрізків, які співпали з двома таймами.

Перший тайм. 0:2

Гра почалась на зустрічних курсах, більше моментів створював «Ураган», проте невдалою була остання стадія — удар по воротах. У першому таймі кіпер суперників Іваняк тільки тричі дійсно рятував свою команду після ударів Сендецького, Павлюка та Кіндратіва.

Для «Урагану» ж перший тайм видався зовсім невдалим. На восьмій хвилині Кольцун після розіграшу кутового пробив по воротах, а Іжаковський, закритий гравцями перед собою, не зміг нічим зарадити. Вже через дві хвилини львів’яни Кольцун та Ткачук вийшли вдвох на Іжаковського. Перший вистрілив, наш воротар відбив перед собою, але для Ткачука відправити м’яч у сітку на добиванні було вже справою техніки… На перерву команди розійшлись за сухої переваги гостей 0:2.

Другий тайм. 2:2!

Другий тайм почався без моментів. Але згодом почалася справжня спортивна битва. «Ураган» настільки активно заграв, що гості довгий час не могли навіть зачепитись за м’яч.

Моменти посипались просто градом. На п’ятій хвилині тайму пробивав Валенко, Іваняк відбив, добивав Павлюк, проте кіпер «Тайму» був знову на місці. За хвилину пробивав уже Сендецький — м’яч просвистів над перекладиною.

У середині тайму «ураганівці» таки заштовхали м’яч у ворота суперника. Спочатку пробив Сендецький, знову Іваняк парирував, проте прямо перед ним опинився Гупаленко, який холоднокровно низом закотив шкіряного у ворота — 1:2. Тераси манежу коледжу фізвиховання буквально вибухнули! Люди скандували «Ураган!», «Вперед!», і цей галас не припинявся до кінця поєдинку.

На тридцять другій хвилині низом вистрілив Кіндратів — повз штангу, за мить з ефектно зльоту пробив Даниленко — знову близько, але не точно.

Прийшла тридцять четверта хвилина зустрічі. Після пасу Гупаленка м’яч опинився у Кіндратіва. Він протяг його по лівому флангу і пробив низом у дальній кут воріт — гол! 2:2!

«Тайм», який так впевнено себе почував у першій половині гри, було не впізнати. Команда просто «посипалася». Було видно, що гості відверто панікують.

До фінального свистка «Ураган» створив ще декілька моментів. Пробивали Поліщук, Павлюк, Валенко, але цього дня зустрічі судилося завершитись бойовою нічиєю.

Владислав Корнєєв: «Дякую»

Наставник після матчу дякував усім: «Вкотре хочу подякувати гравцям насамперед за підтримку та взаєморозуміння, оскільки ми зараз вчимося на ходу, зважаючи, що тренерського досвіду у мене ще обмаль. Дуже тішить те, що вдруге, поступаючись 0:2, ми як і на виїзді з «Метрополітеном» зводимо матч внічию. Раніше за «Ураганом» такого не спостерігалося: програємо два голи — команди немає, з такого рахунку ми не відігрувалися…»

Відзначив легендарний наставник і вболівальників: «Сьогодні дуже сподобалася підтримка наших вболівальників. Лише місяць пройшов з того часу, як в нашій команді відбулися зміни. Вболівальники це відчули і почали набагато активніше, набагато тепліше нас підтримувати. Люди в «ураганівських» шарфах приходять на матчі, люди вболівають — це навіть не порівняти з тим, що було раніше. Повірте, для нас це надзвичайно важливо. І це вже третій поспіль домашній поєдинок дуже допомагає команді, за що ми вдячні нашим шанувальникам».

Найважче попереду

Далі на «Ураган» чекають важкі поєдинки.

23 квітня «ураганівці» гратимуть у гостях з «Універ-Автомаром», через тиждень, у середу 30 квітня, знову випробування — франківці зіграють вдома з потужним «Єнакієвцем», що зараз посідає четверту сходинку і від якого «Ураган» зараз відстає всього на три очки.

За цими поєдинками будуть зустрічі з «Кардиналом», «Локомотивом», «Енергією» та «ЛТК».

До кінця першості — всього шість турів, до п’ятого місця — два очки…

Результати 24-го туру:

ЛТК — Універ-Автомар 6:0, Будівел — ТВД 1:6, Метрополітен — Шахтар 1:10, Ураган — Тайм 2:2, Енергія — Єнакієвець 2:2. Матчі Контингент — Марріон та Локомотив — Кардинал відбудуться 19-го квітня.