Нарешті справжній «Ураган»

Микола Волков Після розгромної поразки від «Локомотива» першого березня, івано-франківський «Ураган» показує просто неймовірну результативність. У чотирьох наступних матчах франківці загалом забили 21 м’яч. Не стала винятком і гра з МФК «Рівне» 17 квітня.

Ті, хто очікував повтору дебюту матчу з львівським «ТВД», коли вже на восьмій хвилині «Ураган» вів у рахунку 3:0, бажаного не отримали. Перші десять хвилин гра йшла на зустрічних курсах з невеликою перевагою господарів.

Тільки на десятій хвилині «ураганівці» фактично заштовхали шкіряного у сітку. Це зробив Федір Пилипів на добиванні. За шість хвилин, і знову на добиванні, забив Андрій Паршиков. За рахунку 2:0 команди розійшлися на перерву. Варто зазначити, що у першій половині матчу оборона «Урагану» діяла не найкращим чином. Футболісти з Рівного неодноразово мали непогані шанси на взяття воріт Іжаковського. Проте кіпер був на висоті. Забігаючи наперед, зазначимо, що у другому таймі через таку вальяжність в обороні гості ледь не переломили хід поєдинку.

Після перерви «Ураган» заграв впевненіше. На 26 хвилині після помилки захисників суперника Кулик вийшов на рандеву з воротарем і, довго не думаючи, пробив точно в кут — 3:0. Ще три хвилини, і трибуни манежу коледжу фізвиховання знову вигукнули «Гол!». Це вже Цвєлих реалізував свій момент.

Перевага у чотири голи ніби зняла питання про переможця. Проте глядачам ще довелося понервувати. Вже за хвилину «Рівне» «огризнулося». Жовтун поклав Іжаковського на паркет і точно пробив — 4:1. Ще за хвилину на добиванні зіграв Басич — 4:2. Здавалося, при такому провалі «Урагану», гості цілком можуть зрівняти рахунок зустрічі.

Та підопічні Сергія Гупаленка не забарилися з відповіддю. На 33?й хвилині Цвєлих точно пробив у дальню від себе «дев’ятку». За дві хвилини футболісти «Рівного» сфолили вшосте — Кіндратів з десятиметрового поцілив у ноги воротарю. Розчарування було недовгим —ще одна результативна атака, і Піддубний встановив остаточний рахунок — 6:2.

Після сьомого фолу «Рівного» Цвєлих з десятиметрового поцілив у штангу — вболівальники знову згадали Сендецького, який у таких ситуаціях пробивав майже зі стовідсотковою результативністю. Очевидно, команді не вистачає штатного пенальтиста.

Після 26?го туру «Ураган» піднявся на п’яте місце (41 очко). Наступну гру іванофранківці проведуть теж вдома. У суботу, 9 травня, о 13:00 вони зустрінуться з «Монолітом». Сподіваємося, у цьому матчі чорно-білі теж переможуть. А от справжнє випробування чекає на «ураганівців» 16 травня, коли вони у Донецьку зійдуться у двобої з «Шахтарем».

26 тур. Результати: Енергія — Кардинал 0:5, Моноліт — Марріон 7:1, Контингент — Єнакієвець 0:3, ЛТК — ТВД 2:1, Ураган — МФК Рівне 6:2, Тайм — Планета-Міст 4:1, СумДУ — Локомотив 2:6.