Без категорії

На «Буковелі» обвалився паркінг

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У селі Поляниця Яремчанської міської ради 18 листопада стався нещасний випадок. Бригада працівників ТзОВ «Укр-Захід-Енергобуд» (місто Кузнецовськ Рівненської області) у другу зміну виконувала бетонні роботи підлоги шостого поверху шестиярусного паркінгу. Коли роботи практично завершувалися, обвалилося перекриття. Це спричинило руйнування всього перекриття від п’ятого до першого поверху.

Працівники «Укр-Захід-Енергобуду», які перебували на шостому поверсі, при падінні отримали травми різного ступеня важкості, повідомила прес-служ-ба територіального управління Держгірпромнагляду.
«Того ж дня до нас привезли п’ятеро чоловік. Три з них переведені на лікування до обласної клінічної лікарні, — розповів «Репортеру» заступник головного лікаря міської цетральної лікарні Яремче Василь Йосипчук. — Через день ще двоє будівельників звернулися у поліклініку, вони знаходяться на амбулаторному лікуванні. У них — травми малого та середнього ступеня важкості».
Представник гірськолижного комплексу «Буковель», на території якого відбувалося будівництво, відмовився від офіційного коментаря. За його словами, те, що сталося, — на совісті організації, яка виконувала роботи.
Керівник прес-служби Держгірпромнагляду в Івано-Франківській області Сергій Лизанчук каже, що територіальне управління створило комісію з розслідування цього випадку. Наразі будівельні роботи на паркінгу заборонили.