Без категорії

Гречанюк пропонує згадати про Шевченка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Українці виховують дітей на літературно-мистецьких заходах, музеях, лекціях та виставках. Говорять про те, скільки для нас зробив великий Кобзар. А самі за стільки років не можуть навіть побудувати пам’ятника і відзначити його бодай таким чином.

Голова міської організації Української народної партії Петро Гречанюк вважає, що постать Кобзаря залишається національним символом та уособленням духу нескореності. А наше молоде покоління, черпаючи вічну життєву мудрість та істину, мусить знати, що його нащадки можуть достойно оцінити все те, чого вчив нас Тарас Шевченко.

«Через два роки місто Івано-Франківськ святкуватиме своє 350‑річчя, – каже Гречанюк. – І прикро відзначити, що наше місто й понині залишається українським містом, яке і досі не побудувало пам’ятника великому Кобзареві Тарасу Шевченкові».

Відтак, міська організація УНП виступила з ініціативою зробити усе можливе, аби побудувати пам’ятник вже до наступного ювілею.
У свою чергу, Гречанюк обіцяє, що УНП всіляко долучатиметься до цього будівництва. Крім того, він закликав до цього кожну партію, родину та кожного українця. Також голова міської організації УПН попросив інші політичні сили не перетворювати будівництво пам’ятника на балаган, як відбулося зі спорудженням комплексу Степана Бандери, коли так довго сперечалися, де споруджувати, що ледь не забули, основне – це відзначити провідника ОУН.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.