Без категорії

Футболістів викликали в Генеральну прокуратуру

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Знаменитого українського футболіста Андрія Шевченка запрошують до Генеральної прокуратури України. Передбачається, що він дасть свідчення в рамках кримінальної справи про отруєння в 2004 р. Віктора Ющенка.За повідомленнями, крім А.?Шевченка, для бесіди викликаний і інший гравець італійського «Мілана», грузинський футболіст Каха Каладзе, який раніше виступав за київське «Динамо». Ще один гравець збірної України Андрій Гусін, який виступав до останнього часу в російському чемпіонаті, вже дав свідчення слідчим органам.Поки немає точних даних, як саме відомі футболісти можуть бути пов’язані з отруєнням кандидата в президенти України. В ГПУ не пояснили, навіщо знадобилося допитувати футболістів.Журналісти «Репортера» звернулися до українських політиків та політологів із запитаннями:• 1. Для чого, на Вашу думку, примушувати спортсменів давати свідчення у цій кримінальній справі? Як це вплине на репутацію Президента?• 2. Чим, на Вашу думку, закінчиться справа про отруєння Віктора Ющенка?

Дмитро Корчинський, лідер партії «Братство» :

1. Прокуратуру в такій ситуації можна тільки пожаліти. Ця справа про отруєння Віктора Ющенка зовсім не грошова, тому публіка намагається якщо не заробити, то хоча б отримати задоволення. Вважаю, що футболісти це лише початок; далі будуть відомі співаки, танцюристи і т.?д. Хоча б для того, аби поспілкуватися із зірками та взяти автограф.

2. Ця справа нічим не закінчиться. В нашій державі такого роду справи ніколи нічим не закінчуються. Я думаю, що це буде як з вбивством Кеннеді, ще через 50 років будуть проводитись цікаві літературні розслідування цієї теми.

Михайло Стула, перший секретар Івано-Франківського обкому Компартії :

1. Перш за все свідчення по будь-якій кримінальній справі повинні розкриватися незалежно від рангу, чи ти спортсмен, чи — президент. Але в даному випадку я вважаю, що це все політична гра, аби тягнути час. Це авантюри самого Ющенка, який на сьогоднішній час сам не може відповісти, хто його отруїв і чим. Стверджую, що це далеко не отруєння.

2. Я думаю, що нічим ця справа не закінчиться. Просто доведуть, що все це була політична гра.

Юрій Шведа, політолог, м. Львів:

1. Немає значення, спортсмен чи хто-небудь інший за професією, якщо він причетний до якогось злочину, то він як громадянин повинен дати свідчення. Я думаю, що є якісь підстави, які змушують викликати цих людей, що тією чи іншою мірою можуть пролити світло на це питання.

2. Хотілося б вірити, що будуть розстав­лені всі крапки над «і», та ті, хто причетні до цієї справи, понесуть заслужене покарання.

Роман Ткач, народний депутат України, фракція НУ-НС:

1. Не можу прокомен­тувати це питання, бо нічого про це не чув.

2. В одному я переконаний точно, що врешті-решт у цій справі треба ставити крапку.

Я глибоко переконаний, на превеликий жаль, що отруєння Президента було. І треба все?таки дати суспільству відповідь: хто замовник та хто це зробив. І це, як на мене, має бути зроблено якнайшвидше.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.