Туризм

В прикордонних громадах Верховищини заборонили туризм, рибальство та полювання

Google+PinterestLinkedInTumblr

Заборона стосується прикордонної смуги в межах Зеленської і Білоберізької сільських рад Верховинщини. Також для в‘їзду в прикордонну смугу потрібна перепустка від ВПС “Шибени”.

Про додаткові тимчасові обмеження на території Верховинщини повідомив Начальник ВПС «Шибени» Ярослав Ясінський під час наради у голови районної військової адміністрації Василя Бровчука. Про це повідомляє Верховинська РДА, пише Репортер.

На нараді розглянули посилення режимних обмежень у прикордонній смузі в межах Зеленської і Білоберізької сільських рад Верховинського району.
Начальник ВПС «Шибени» Ярослав Ясінський ознайомив з порядком в´їзду громадян, обмеженнями і перебуванням в місцевості, яка знаходиться між державним кордоном і лінією прикордонних інженерних споруджень. Додаткові тимчасові обмеження передбачають – заборону, в’їзду осіб, в тому числі з метою туризму, відпочинку, рибальства та полювання. А ще – провадження сільськогосподарських робіт, збору дикоросів. Виняток зробили для:

  • осіб, які постійно проживають чи працюють в її межах;
  • власників (орендарів) земельних ділянок, які знаходяться у межах смуги;
  • осіб, які зареєстровані та проживають в межах Івано-Франківської області і звернулись до 31 прикордонного загону імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича аби отримати дозвіл на в’їзд. В тому числі з метою туризму, відпочинку, рибальства та полювання, провадження сільськогосподарських робіт, збору дикоросів.

Перепуска в прикордонну смугу на період дії тимчасових режимних обмежень видається ВПС»Шибени» при наявності документів, що підтверджують відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації для осіб призовного віку.

До теми:

Від Коломиї до Бучі. Як канал «Наші бесаги» розповідає про смачну Україну й допомагає ЗСУ

Також  згідно з рішеннями сесій Зеленської та Білоберізької сільських рад початок збору ягід на високогірних полонинах Верховинщини встановили з 1 серпня 2022 року.

Таке рішення прийняли, аби сприяти достиганню ягід  та запобігти масовому збиранню недостиглих ягід.

Нагадаємо, у кожній області за безпеку відповідають насамперед Військова адміністрація, а також місцева влада, ДСНС, поліція та військові. Саме до них варто звертатися, щоб уточнити – чи безпечно їхати в мандри у той чи інший регіон, які локації можна відвідувати, а які заборонено.

Також при плануванні туристичних мандрівок враховуйте те, що з метою підтримання правопорядку на території областей діє комендантська година. Як правило, вона триває з 23.00 поточної доби до 05.00 наступної доби.

Додамо, що на території курорту Буковель, заборонено кататися у лісах на джипах, квадроциклах, баггі та мотоциклах.

Читайте також: 

Відпочити від війни. Туризм на Прикарпатті готується до літнього сезону

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.