Люди Статті

Сергій Лазановський став людиною тижня у “Репортері”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього разу «Репортер» відзначає франківського співака й актора Сергія Лазановського, за якого минулої неділі голосувало чи не все Прикарпаття й не тільки воно.
У результаті він став переможцем одинадцятого сезону талант-шоу «Голос країни».

Сергій Лазановський народився в селі Попельники Снятинського району 26 червня 1995 року. Навчався на кафедрі сценічної майстерності Прикарпатського університету. Після випуску почав працювати актором у франківському драмтеатрі. Там зіграв немало ролей, серед яких, напевно, найбільша – Яро у популярному мюзиклі «Гуцулка Ксеня». Окрім теат­ру, Сергій викладав на музичній кафедрі в університеті Короля Данила, працював викладачем продюсерського класу Starteam. А ще – був дуже непоганим ведучим ранкових ефірів на Суспільному.

Втім, минулого року Лазановський заявив, що йде з театру, тому що спів йому ближчий. Тоді він вперше взяв участь у «Голосі країни», але не пройшов «сліпі прослуховування».

Цьогоріч Сергій покорив тренерів своїм виступом і таки потрапив на шоу. Він заспівав хіт Calum Scott – You Are The Reason, і повернув одразу два крісла: Олега Вин­ника і Надію Дорофєєву. Своїм тренером обрав жінку.

Цікаво, що протягом конкурсу Лазановський таки покинув шоу, але ненадовго. За новими правилами, глядачі протягом 48 годин могли голосувати за учасників, які вибули, та повернути їх на шоу. Сергія підтримало дуже багато люду, тож він відновив боротьбу.

Читайте також: Чортовець «йде сербен». На Городенківщині досі водять танок предків (ФОТО)

До речі, до пів фіналу «Голосу країни» вийшли ще й студент університету Короля Данила родом із Чернівців Тьома Паучек і Катерина Гладій із Бурштина. Паучек навіть вийшов до фіналу, але програв Лазановському.

Після оголошення результатів Сергій виконав не одну з пісень свого репертуару на шоу, як це було прийнято, а гімн України.

«Ми зробили це разом, Франківськ отримав перемогу, – сказав Лазановський на пресконференції в університеті Короля Данила у вівторок, 27 квітня. – Це було складно психологічно. Зізнаюся, коли виходиш на сцену в очікуванні результатів, здається, худнеш на три кілограми, серце вилітає з грудей…».

До теми: Рятівники костелу в Городенці стали людьми тижня в «Репортері»

За його словами, участь у «Голосі країни» – важка робота. Хоч з телеекранів здається, що учасники дуже багато спілкуються із зірковими тренерами, але насправді ці заняття є досить регламентовані. Більшість часу займали репетиції з викладачами з вокалу. Бувало, недосипали, зривали голос на репетиціях. А вже після перемоги з’явився інший тиск.

«Складно одному витримати таку кількість уваги, – каже Сергій. – Я після перемоги зовсім не спав: емоції вирували, давав багато інтерв’ю. Також з’явилось немало хейту (англійською to hate – ненавидіти, ред.). Багато питань, чи шоу є справедливим, чесним. Поклавши руку на серці, скажу: ніхто нічого не платить, кожна смс враховується».

За умовами шоу, Сергій Лазановський отримав квартиру в Києві та можливість виступити на музичному фестивалі Atlas Weekend. Втім, переїжд­жати до столиці він не планує. Каже, квартиру думає продати, частину грошей віддати на благодійність, а решту вкласти у свою кар’єру.

Найближчим часом Сергій Лазановський, який вибрав собі псевдонім Ridnyi, планує давати багато концертів. А почне з рідних Попельників.

Ну, можемо лише побажати успіху – в нього для цього все є. Удачі, Сергію!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.