Люди Статті

Людина тижня за версією «Репортера» Руслан Мостовий

Google+PinterestLinkedInTumblr
Цього тижня «Репортер» відзначає у своїй постійній рубриці нового головного тренера МФК «Прикарпаття» Руслана Мостового. Бо то, власне, той варіант, коли нове обличчя – це вже добре.

Минулої п’ятниці у прес-центрі стадіону «Рух» Мостового офіційно представили громаді. Він замінив на тренерському містку Володимира Ковалюка, який очолював «Прикарпаття» з 2016 року.

Руслан Мостовий

«Дякую вболівальникам за підтримку нашої команди, вони найкращі, – сказав Ковалюк. – Хочу побажати подальших успіхів, і щоб усі були професіоналами та любили свою справу. Хоч я залишаю посаду головного тренера, але буду на місці й допомагатиму команді усім, чим зможу».

46-річний Руслан Мостовий уже відомий прикарпатським вболівальникам, адже він грав за «Прикарпаття» у 1996-1998 та 2008 роках.

Міський голова Руслан Марцінків подякував Володимиру Ковалюку за чотири роки роботи в команді та привітав нового головного тренера. Сказав, що концепція команди не змінюється – гратимуть тільки місцеві футболісти, особливо важливий мікроклімат всередині клубу, а також командна гра. Завдання для тренерського штабу просте – налагодити тренувальний процес і досягати кращих результатів.

Читайте також: Клієнти B2В Jewelry – люди тижня за версією “Репортера”

Над менеджментом клубу, за словами мера, мають попрацювати голова наглядової ради Тарас Гурик (керівник компанії UTeam – Ред.) і президент «Прикарпаття» Василь Ольшанецький.

«Тепер ми маємо ставити більші й вищі завдання. Отже, покращуємо тренувальний процес, менеджмент і досягаємо нових висот. Нам пора зростати», – додав Марцінків.

Руслан Мостовий представив своїх помічників – Дениса Черняєва та Василя Яцурака, та сказав, що найголовніша ціль команди – гра для вболівальника.

Читайте також: Актори франківського драмтеатру стали «людьми тижня» (ФОТО, ВІДЕО)

«Я вдячний Володимиру Ковалюку за його роботу. Дуже сподіваюся, що у нас з командою усе вийде, – сказав новий головний тренер. – Шлях буде важкий, але надзвичайно важливо – просто повірити в себе. Ніхто не каже, що завтра ми станемо зірками, але треба намагатися побудувати якісну команду. Наша ціль в першу чергу – це вболівальник. Основне, що я хочу – це віра у команду. А буде робота, то буде й усе інше».

Від редакції: Руслану Мостовому, гравцям, тренерам, керівництву клубу бажаємо успіху. Більше голів у ворота суперників, менше травм, високого місця у турнірній таблиці та заслуженої оцінки від вболівальників. Адже футбол – не політика, тут лише симпатичною грою не виїдеш і результат не сховаєш.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.