Світ Спорт Фото

Серія пенальті визначила переможця кубка Івано-Франківська з футболу (ФОТО)

У четвер, 10 вересня, на стадіоні “Рух” відбувся фінальний матч розіграшу кубка міста з футболу. За трофей змагались івано-франківський “Легіон” та крихівецька “Хортиця”.

11998794_505024209674588_1726936234_n

Перший тайм поєдинку можна записати в актив обом командам. Як “хортичани”, так і “легіонці” не припускалися грубих помилок. Як результат – нічия (0:0). Щоправда, гравець “Легіону” отримав жовту картку на 32-ій хвилині.

11997921_505024256341250_561239931_n

Після перерви команди заграли більш жваво. Проте ні “Легіон”, ні “Хортиця” забити не змогли. Тому команди згідно з регламентом, розсудила “футбольна лотерея” – серія пенальті, в якій з рахунком (9:8) перемогла крихівецька “Хортиця”.